Chcete využívat akce a slevy? Registrujte si e-mail   ,  souhlasím se zasíláním.    |  Infolinka: 545 544 511  |   e-mail: info@okaymarket.eu

KARIÉRA 

Naši lidé jsou klíčovými tvůrci našich úspěchů. Svým lidem důvěřujeme a dáváme jim prostor pro seberealizaci a iniciativu. Vítáme nové nápady, inspirujeme se navzájem a nebráníme se změnám. Pracujeme s nadšením, baví nás to. To, co nás všechny živí, jsou výsledky. Nevymlouváme se, když se něco nepodaří, ale hledáme způsob, jak výsledky zachránit a zlepšit. Jsme na sebe i na naše lidi nároční. Když chceme obstát v tvrdé konkurenci, musíme být nejlepší, nejvýkonnější, nejvynalézavější.Společně sdílíme a slavíme úspěchy, učíme se z neúspěchů. Kdo má chuť a pracuje s nasazením, má obrovskou příležitost se dále rozvíjet.Chcete-li i Vy, se svými znalostmi a zkušenostmi, společně s námi rozvíjet budoucnost, potom se na Vás velice těšíme. Přijměte zajímavou pracovní výzvu a přidejte se do našeho týmu!

 • Očima našich lidí
  Naši lidé jsou klíčovými tvůrci našich úspěchů. Seznamte se s příběhy našich lidí a našich manažerů, kteří se rozhodli spojit svoji kariéru právě se společností OKAY Market.

   

  Luděk Ošmera Jana Bartlová Hana Iršová
  Manažer prodejny ul. Kounicova Manažerka prodejny ul. Křenová Manažerka prodejny ul. Minská

  Další příběhy našich lidí...

 • Příležitost pro vás
  Hledáte nové výzvy?
  Chcete podnikat a vést svoji prodejnu OKAY Market?
  Máte chuť zahájit vlastní podnikání a nemáte k tomu prostředky?
  Staňte se naším partnerem!
  Číst celý článek...
 • Často kladené otázky
  Chcete vědět, jak probíhá výběrové řízení ve společnosti OKAY market?
  Co všechno Vás čeká při náboru?  
  Co zajímá ostatní uchazeče?
  Podívejte se na nejčastěji kladené dotazy a odpovědi.
  Číst celý článek...
 • Vzdělávání
  Pro všechny kteří se chtějí stá „ženou či mužem“ za pultem, máme připravený takový systém zaškolení, aby každý budoucí manažer - franchizant byl dobře připraven na vedení prodejny.
  Číst celý článek...